CMF552K1500FHEA70 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Adatlap
Raktáron: 481
Raktáron: 90
Similar
Stackpole Electronics Inc
2.15 kOhms ±1% 0,6W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló bevonat, nedvességálló, Biztonsági Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CMF552K1500FHEA70
DigiKey raktári szám
CMF552K1500FHEA70-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CMF552K1500FHEA70
Leírás
RES 2.15K OHM 1/2W 1% AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
CMF552K1500FHEA70 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,090" átmérő x 0,240" H. (2,29mm x 6,10mm)