CMF552K1500FHEK
DigiKey raktári szám
541-CMF552K1500FHEK-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CMF552K1500FHEK
Leírás
RES 2.15K OHM 1/2W 1% AXIAL
Vevői azonosító
Részletes leírás
2.15 kOhms ±1% 0,6W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló bevonat, nedvességálló, Biztonsági Fémfólia
EDA / CAD modellek
CMF552K1500FHEK modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
Alkatrész státusza
Megszűnt a DigiKey-nél
Méretek
0,090" átmérő x 0,240" H. (2,29mm x 6,10mm)