RNF12FTC2K15 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Vishay Dale
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Vishay Dale
Raktáron: 481
Adatlap
Raktáron: 0
2.15 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló bevonat, Biztonsági Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RNF12FTC2K15
DigiKey raktári szám
RNF12FTC2K15-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
RNF12FTC2K15
Leírás
RES 2.15K OHM 1% 1/2W AXIAL
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
RNF12FTC2K15 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Méretek
0,108" átmérő x 0,344" H. (2,75mm x 8,75mm)