ELXZ350ETD681MK20S megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Chemi-Con
Raktáron: 0
Adatlap
Chemi-Con
Raktáron: 100
Adatlap
Nichicon
Raktáron: 4 930
680 µF 35 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 7000 óra / 105°C
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
ELXZ350ETD681MK20S
DigiKey raktári szám
ELXZ350ETD681MK20S-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
ELXZ350ETD681MK20S
Leírás
CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL TH
Gyártói standard átfutási idő
28 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Búgóáram (alacsony frekvencián)
996 mA @ 120 Hz
Csomagolás
Szalag dobozban (TB)
Búgóáram (magas frekvencián)
1.66 A @ 100 kHz
Impedancia
38 mOhms
Kapacitás
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Tűrés
±20%
Méretek
0,492" átmérő (12,50mm)
Névleges feszültség
35 V
Max. magasság (beültetve)
0,846" (21,50mm)
Élettartam / hőmérséklet
7000 óra / 105°C
Rögzítés módja
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C