UPW1V681MHD
DigiKey raktári szám
493-1870-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
UPW1V681MHD
Leírás
CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL TH
Vevői azonosító
Részletes leírás
680 µF 35 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 7000 óra / 105°C
EDA / CAD modellek
UPW1V681MHD modellek
Kategória
Minősítések
Búgóáram (alacsony frekvencián)
1.245 A @ 120 Hz
Csomagolás
Ömlesztve
Búgóáram (magas frekvencián)
1.66 A @ 100 kHz
Impedancia
38 mOhms
Kapacitás
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Tűrés
±20%
Méretek
0,492" átmérő (12,50mm)
Névleges feszültség
35 V
Max. magasság (beültetve)
0,787" (20,00mm)
Élettartam / hőmérséklet
7000 óra / 105°C
Rögzítés módja
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C