UPW1V681MHD1YQ megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Nichicon
Raktáron: 4 930
Adatlap
Nichicon
Raktáron: 0
Chemi-Con
Adatlap
Chemi-Con
Raktáron: 50
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Ehhez nincs kép: UPW1V681MHD1YQ
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
UPW1V681MHD1YQ
DigiKey raktári szám
UPW1V681MHD1YQ-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
UPW1V681MHD1YQ
Leírás
CAP ALUM 35V POLAR
Gyártói standard átfutási idő
44 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
680 µF 35 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 7000 óra / 105°C
Kategória
Minősítések
Gyrt.
Felhasználás
Sorozat
Búgóáram (alacsony frekvencián)
1.245 A @ 120 Hz
Csomagolás
Szalag dobozban (TB)
Búgóáram (magas frekvencián)
1.66 A @ 100 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Impedancia
38 mOhms
Kapacitás
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Tűrés
±20%
Méretek
0,492" átmérő (12,50mm)
Névleges feszültség
35 V
Max. magasság (beültetve)
0,866" (22,00mm)
Élettartam / hőmérséklet
7000 óra / 105°C
Rögzítés módja
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C