P230-1FD20BR10K
P230-1FD20BR10K
P230-1FD20BR10K
DigiKey raktári szám
987-1320-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
P230-1FD20BR10K
Leírás
POT 10K OHM 1/2W PLASTIC LINEAR
Gyártói standard átfutási idő
34 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10k Ohm 1 Rész lineáris panelre szerelhető Potenciométer Nincs 1.0 Kierros Vezetőképes műanyag 0,5W, 1/2W Forrasztószem
Kategória
Potenciométer típusa
Felhasználó által definiált
Gyártó
TT Electronics/BI
Elforgatás
300°
Sorozat
Ellenállás anyaga
Vezetőképes műanyag
Csomagolás
Tálca
Végződtetés módja
Forrasztószem
Alkatrész státusza
Aktív
Működtető elem típusa
Lapos
Ellenállás (Ohm)
10k
Működtető elem hossza
0,787" (20,00mm)
Tűrés
±20%
Működtető elem átmérője
0,250" (6,35mm)
Teljesítmény (Watt)
0,5W, 1/2W
Hüvely menete
Beépített kapcsoló
Nincs
Rögzítés módja
panelre szerelhető
Fordulatok száma
1.0
Ház mérete
Kerek - 0,945" átmérő (24,00mm)