450D103KSD4
DigiKey raktári szám
450D103-1-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
450D103KSD4
Leírás
POT 10K OHM 1/2W CARBON LINEAR
Vevői azonosító
Részletes leírás
10k Ohm 1 Rész lineáris panelre szerelhető Potenciométer Nincs 1.0 Kierros Szén 0,5W, 1/2W Forrasztószem
Működtető elem típusa
hornyolt
Tűrés
±20%
Működtető elem hossza
0,500" (12,70mm)
Teljesítmény (Watt)
0,5W, 1/2W
Működtető elem átmérője
0,250" (6,35mm)
Ház mérete
Kerek - 0,938" átmérő (23,83mm)