450D103F7
DigiKey raktári szám
450D103-6-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
450D103F7
Leírás
POT 10K OHM 1/2W CARBON LINEAR
Vevői azonosító
Részletes leírás
10k Ohm 1 Rész lineáris panelre szerelhető Potenciométer Nincs 1.0 Kierros Szén 0,5W, 1/2W Forrasztószem
Kategória
Pályák száma
1
Gyártó
CTS Electrocomponents
Potenciométer típusa
Felhasználó által definiált
Sorozat
Elforgatás
300°
Csomagolás
Ömlesztve
Ellenállás anyaga
Szén
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés módja
Forrasztószem
Ellenállás (Ohm)
10k
Működtető elem típusa
Lapos
Tűrés
±20%
Működtető elem hossza
0,875" (22,23mm)
Teljesítmény (Watt)
0,5W, 1/2W
Működtető elem átmérője
0,250" (6,35mm)
Beépített kapcsoló
Nincs
Hüvely menete
Fordulatok száma
1.0
Rögzítés módja
panelre szerelhető
Potenciométer típusa
lineáris
Ház mérete
Kerek - 0,938" átmérő (23,83mm)