LP5907MFX-3.3/NOPB | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | LP5907MFX-3.3/NOPB |
Leírás | IC REG LINEAR 3.3V 250MA SOT23-5 |
Gyártói standard átfutási idő | 12 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 250mA SOT-23-5 |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | LP5907MFX-3.3/NOPB modellek |
Kategória | Nyugalmi áram (Iq) 25 µA |
Gyrt. | Max. üzemi áram 425 µA |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | PSRR 90dB ~ 60dB (100Hz ~ 100kHz) |
Alkatrész státusza Aktív | Vezérlési funkciók engedélyezés |
Kimeneti polaritás | Védelmi funkciók túl magas hőmérséklet, Rövidzárlat |
Kimenet típusa | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 125°C |
Szabályozók száma 1 | Rögzítés módja Felületszerelt |
Bemeneti feszültség (max.) 5,5V | Tokozás SC-74A, SOT-753 |
Kimeneti feszültség (min.) 3,3V | Gyártói tokozás SOT-23-5 |
Dropout feszültség (max.) 0,25V / 250mA | Alap típusszám |