AP7353D-28FS4-7
DigiKey raktári szám
31-AP7353D-28FS4-7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
31-AP7353D-28FS4-7CT-ND - Vágott szalag (CT)
31-AP7353D-28FS4-7DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
AP7353D-28FS4-7
Leírás
IC REG LINEAR 2.8V X2-DFN10104
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 250mA X2-DFN1010-4 (Type B)
PSRR
90dB ~ 70dB (100Hz ~ 10kHz)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Kimeneti feszültség (min.)
2,8V
Tokozás
4-XDFN szabadon lévő kontaktus
Dropout feszültség (max.)
0,155V / 250mA