AP7353D-18FS4-7 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | AP7353D-18FS4-7 |
Leírás | IC REG LINEAR 1.8V X2-DFN10104 |
Gyártói standard átfutási idő | 12 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 250mA X2-DFN1010-4 (Type B) |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Nyugalmi áram (Iq) 27 µA |
Gyrt. | PSRR 90dB ~ 70dB (100Hz ~ 10kHz) |
Alkatrész státusza Aktív | Védelmi funkciók túláram, túl magas hőmérséklet, Rövidzárlat |
Kimeneti polaritás | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 85°C (TA) |
Kimenet típusa | Típusjelölés autóipar |
Szabályozók száma 1 | Minősítés AEC-Q100 |
Bemeneti feszültség (max.) 5,5V | Rögzítés módja Felületszerelt |
Kimeneti feszültség (min.) 1,8V | Tokozás 4-XDFN szabadon lévő kontaktus |