Ehhez nincs kép: AP7353D-31CV4-7
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
AP7353D-31CV4-7
DigiKey raktári szám
31-AP7353D-31CV4-7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
31-AP7353D-31CV4-7CT-ND - Vágott szalag (CT)
31-AP7353D-31CV4-7DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
AP7353D-31CV4-7
Leírás
IC REG LINEAR 3.1V X1-WLB0707-4
Gyártói standard átfutási idő
40 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 250mA X1-WLB0707-4 (Type A1)
PSRR
90dB ~ 70dB (100Hz ~ 10kHz)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Kimeneti feszültség (min.)
3,1V
Tokozás
4-XFBGA, WLBGA
Dropout feszültség (max.)
0,142V / 250mA