LM1117MPX-3.3 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | LM1117MPX-3.3 |
Leírás | IC REG LIN 3.3V 800MA SOT-223-4 |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 800mA SOT-223-4 |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | LM1117MPX-3.3 modellek |
Kategória | Kimeneti áram |
Gyrt. | Nyugalmi áram (Iq) 5 mA |
Sorozat | Max. üzemi áram 10 mA |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | PSRR 75dB (120Hz) |
Alkatrész státusza Elavult | Védelmi funkciók túláram, túl magas hőmérséklet |
Kimeneti polaritás | Üzemi hőmérséklet 0°C ~ 125°C |
Kimenet típusa | Rögzítés módja Felületszerelt |
Szabályozók száma 1 | Tokozás TO-261-4, TO-261AA |
Bemeneti feszültség (max.) 15V | Gyártói tokozás SOT-223-4 |
Kimeneti feszültség (min.) 3,3V | Alap típusszám |
Dropout feszültség (max.) 1,2V / 800mA |