LDL1117S33R
DigiKey raktári szám
497-17239-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-17239-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-17239-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LDL1117S33R
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 1.2A SOT-223
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 1,2A SOT-223
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LDL1117S33R modellek
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
500 µA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
PSRR
87dB ~ 65dB (120Hz ~ 100kHz)
Alkatrész státusza
Aktív
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet, Lekapcsolás feszültséghiány esetén (UVLO)
Kimeneti polaritás
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Kimenet típusa
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szabályozók száma
1
Tokozás
TO-261-4, TO-261AA
Bemeneti feszültség (max.)
18V
Gyártói tokozás
SOT-223
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Alap típusszám
Dropout feszültség (max.)
0,6V / 1,2A