BA33BC0FP-E2
DigiKey raktári szám
BA33BC0FP-E2TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BA33BC0FP-E2CT-ND - Vágott szalag (CT)
BA33BC0FP-E2DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BA33BC0FP-E2
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 1A TO252
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 1A TO-252
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BA33BC0FP-E2 modellek
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
0.5 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Max. üzemi áram
900 µA
Alkatrész státusza
Elavult
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet
Kimeneti polaritás
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Kimenet típusa
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szabályozók száma
1
Tokozás
TO-252-3, DPAK (2 kivezetés + fül), SC-63
Bemeneti feszültség (max.)
16V
Gyártói tokozás
TO-252
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V