NCP1117ST33T3G
DigiKey raktári szám
NCP1117ST33T3GOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
NCP1117ST33T3GOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
NCP1117ST33T3GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NCP1117ST33T3G
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT-223
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 1A SOT-223
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
NCP1117ST33T3G modellek
Nyugalmi áram (Iq)
10 mA
PSRR
64dB (120Hz)
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 125°C
Tokozás
TO-261-4, TO-261AA
Bemeneti feszültség (max.)
20V
Gyártói tokozás
SOT-223
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Alap típusszám
Dropout feszültség (max.)
1,2V / 800mA