LM1117MPX-3.3/NOPB nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Texas Instruments
Raktáron: 895
Adatlap
Similar
Texas Instruments
Raktáron: 1 650
Adatlap
Raktáron: 0
Direct
onsemi
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
Rohm Semiconductor
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 800mA SOT-223-4
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
LM1117MPX-3.3/NOPB
DigiKey raktári szám
LM1117MPX-3.3/NOPBTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
LM1117MPX-3.3/NOPBCT-ND - Vágott szalag (CT)
LM1117MPX-3.3/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LM1117MPX-3.3/NOPB
Leírás
IC REG LIN 3.3V 800MA SOT-223-4
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
LM1117MPX-3.3/NOPB modellek
Nyugalmi áram (Iq)
5 mA
Sorozat
Max. üzemi áram
10 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
PSRR
75dB (120Hz)
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 125°C
Tokozás
TO-261-4, TO-261AA
Bemeneti feszültség (max.)
15V
Gyártói tokozás
SOT-223-4
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Alap típusszám
Dropout feszültség (max.)
1,2V / 800mA