A(z) REG1117-3.3/2K5G4 kifutott termék, és már nem forgalmazzuk.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
MFR Recommended
Texas Instruments
Raktáron: 950
Adatlap
Similar
Texas Instruments
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Raktáron: 57 155
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
STMicroelectronics
STMicroelectronics
Analog Devices Inc.
Analog Devices Inc.
Raktáron: 263
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 800mA SOT-223-4
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
REG1117-3.3/2K5G4
DigiKey raktári szám
REG1117-3.3/2K5G4-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
REG1117-3.3/2K5G4
Leírás
IC REG LIN 3.3V 800MA SOT-223-4
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
REG1117-3.3/2K5G4 modellek
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
10 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
PSRR
62dB (120Hz)
Alkatrész státusza
Megszűnt a DigiKey-nél
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet
Kimeneti polaritás
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Kimenet típusa
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szabályozók száma
1
Tokozás
TO-261-4, TO-261AA
Bemeneti feszültség (max.)
15V
Gyártói tokozás
SOT-223-4
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Alap típusszám
Dropout feszültség (max.)
1,2V / 800mA