TLV1117-33IDCY
DigiKey raktári szám
296-26777-5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TLV1117-33IDCY
Leírás
IC REG LIN 3.3V 800MA SOT-223-4
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 800mA SOT-223-4
EDA / CAD modellek
TLV1117-33IDCY modellek
Kategória
Dropout feszültség (max.)
1,3V / 800mA
Csomagolás
Csőtár
PSRR
75dB (120Hz)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Bemeneti feszültség (max.)
15V
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V