CCP0.75BK250
DigiKey raktári szám
1030-CCP0.75BK250-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CCP0.75BK250
Leírás
EXPAND SLEEVING 3/4" X 250' BLK
Részletes leírás
Hüvely X 250' (76,20m) fekete
Hossz
250' (76,20m)
Falvastagság
0,024" (0,61mm)
Üzemi hőmérséklet
-70°C ~ 125°C
Belső átmérő, összehúzódva
0,750" (19,05mm)
Belső átmérő, kitágulva
1,000" (25,40mm)