CCP0.50BK500
DigiKey raktári szám
1030-CCP0.50BK500-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CCP0.50BK500
Leírás
EXPAND SLEEVE 1/2" X 500' BLACK
Részletes leírás
Hüvely X 500' (152,40m) fekete
Hossz
500' (152,40m)
Falvastagság
0,024" (0,61mm)
Üzemi hőmérséklet
-70°C ~ 125°C
Belső átmérő, összehúzódva
0,500" (12,70mm)
Belső átmérő, kitágulva
0,750" (19,05mm)