RT-375-3/4-X-SP
DigiKey raktári szám
484-RT-375-3/4-X-SP-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RT-375-3/4-X-SP
Leírás
HEATSHRINK 3/4" X 75M CLEAR
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
hőre zsugorodó csővezeték, rugalmas 0,750" (19,05mm) 2-1 átlátszó 246,1' (75,0m)
Kategória
Belső átmérő (zsugorodás után)
0,375" (9,53mm)
Gyrt.
Falvastagság zsugorodás után
0,017" (0,43mm)
Sorozat
Anyag
Csomagolás
Orsó
Tulajdonságok
vegyszerálló, lángálló
Alkatrész státusza
Aktív
Szín
Típus
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Zsugorodási arány
Zsugorodási hőmérséklet
125°C
Hossz
246,1' (75,0m)
Szavatossági idő
144 hónap
Belső átmérő (zsugorodás előtt)
0,750" (19,05mm)