CCP0.75BK75
DigiKey raktári szám
1030-CCP0.75BK75-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CCP0.75BK75
Leírás
EXPAND SLEEVE 3/4" X 75' BLACK
Részletes leírás
Hüvely X 75,00' (22,86m) fekete
Hossz
75,00' (22,86m)
Falvastagság
0,024" (0,61mm)
Üzemi hőmérséklet
-70°C ~ 125°C
Belső átmérő, összehúzódva
0,750" (19,05mm)
Belső átmérő, kitágulva
1,000" (25,40mm)