CCP0.25BK1000
DigiKey raktári szám
1030-CCP0.25BK1000-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CCP0.25BK1000
Leírás
EXPAND SLEEVE 1/4" X 1000' BLK
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Hüvely X 1000' (304,80m) fekete
Kategória
Anyag
Polietilén-tereftalát (PET), halogénmentes
Gyártó
Techflex
Szín
fekete
Sorozat
Hossz
1000' (304,80m)
Csomagolás
Orsó
Falvastagság
0,024" (0,61mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-70°C ~ 125°C
Típus
Hüvely
Kopás elleni védelem
kopás- és vágásálló, kopásálló
Típusjellemzők
Bővíthető
Tulajdonságok
simára vágott
Belső átmérő, összehúzódva
0,250" (6,35mm)
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Belső átmérő, kitágulva
0,438" (11,13mm)