CCP1.25BK50
DigiKey raktári szám
1030-CCP1.25BK50-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CCP1.25BK50
Leírás
EXPAND SLEEVE 1.25" X 50' BLACK
Részletes leírás
Hüvely X 50,00' (15,24m) fekete
Hossz
50,00' (15,24m)
Falvastagság
0,024" (0,61mm)
Üzemi hőmérséklet
-70°C ~ 125°C
Belső átmérő, összehúzódva
1,250" (31,75mm)
Belső átmérő, kitágulva
1,500" (38,10mm)
Alap típusszám
Környezetvédelmi és exportálási információk
A termékekre vonatkozó kérdések és válaszok
További információk
Raktáron: 39
A további beérkező áruk ellenőrzése
Orsó
Mennyiség Egységár Részösszeg
Gyártói standard kiszerelés
Más hossz
EXPAND SLEEVE 1.25" X 250' BLK