RXM-418-LR_View2
RXM-418-LR
DigiKey raktári szám
RXM-418-LR-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RXM-418-LR
Leírás
RF RECEIVER ASK/OOK 418MHZ
Gyártói standard átfutási idő
32 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
LR RF vevő ASK, OOK 418MHz -112dBm 10kbps Fogazott
Kategória
Vételi áram
5,2mA
Gyártó
TE Connectivity Linx
Adatinterfész
soros
Sorozat
Antenna csatlakozó
Fogazott
Csomagolás
Csőtár
Tulajdonságok
Nagy hatótávolság
Alkatrész státusza
Aktív
Tápfeszültség
2,1V ~ 3,6V
Frekvencia
418MHz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C