ANT-418-HETH
DigiKey raktári szám
ANT-418-HETH-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ANT-418-HETH
Leírás
RF ANT 418MHZ HELICAL SLD TH
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
418MHz Riasztók, ISM, távirányító, biztonsági rendszerek Csavarvonalas RF antenna 393MHz ~ 443MHz 1,7dBi forraszanyag Furatszerelt
EDA / CAD modellek
ANT-418-HETH modellek
Kategória
Antenna típusa
Csavarvonalas
VSWR
2
Erősítés
1,7dBi
Végződtetés
forraszanyag
Rögzítés módja
Furatszerelt
Frekvenciacsoport
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Max. magasság
0,350" (8,89mm)
Frekvencia (közép / sáv)
418MHz
Frekvenciatartomány
393MHz ~ 443MHz