ANT-418-PW-LP
DigiKey raktári szám
ANT-418-PW-LP-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ANT-418-PW-LP
Leírás
RF ANT 418MHZ WHIP STR SCREW-MNT
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
418MHz Riasztók, ISM, távirányító, biztonsági rendszerek Ostorantenna, Egyenes RF antenna 411MHz ~ 425MHz -1dBi Csavaros rögzítés panelre szerelhető
EDA / CAD modellek
ANT-418-PW-LP modellek
Kategória
Antenna típusa
Ostorantenna, Egyenes
VSWR
1,9
Erősítés
-1dBi
Végződtetés
Csavaros rögzítés
Rögzítés módja
panelre szerelhető
Frekvenciacsoport
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Max. magasság
1,988" (50,50mm)
Frekvencia (közép / sáv)
418MHz
Frekvenciatartomány
411MHz ~ 425MHz