UJ20-C-V-C-1-SMT-TR
DigiKey raktári szám
2223-UJ20-C-V-C-1-SMT-TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
2223-UJ20-C-V-C-1-SMT-TRCT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
UJ20-C-V-C-1-SMT-TR
Leírás
CONN RCPT USB 2.0 TYPE C SMD PCB
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
USB-C (USB TYPE-C) USB 2.0 Dugaszolóaljzat csatlakozó 24 Pozíció Felületszerelt, Furatszerelt
EDA / CAD modellek
UJ20-C-V-C-1-SMT-TR modellek
Kategória
Végződtetés
forraszanyag
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Névleges áram (Amper)
0,25A, 1,25A, 5A
Névleges feszültség
20VDC