ANT-418-HESM
DigiKey raktári szám
ANT-418-HESM-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ANT-418-HESM
Leírás
RF ANT 418MHZ HELICAL SOLDER SMD
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
418MHz Riasztók, ISM, távirányító, biztonsági rendszerek Csavarvonalas RF antenna 393MHz ~ 443MHz 1,7dBi forraszanyag Felületszerelt
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ANT-418-HESM modellek
Kategória
Antenna típusa
Csavarvonalas
Gyártó
TE Connectivity Linx
Sávok száma
1
Sorozat
VSWR
2
Csomagolás
Ömlesztve
Erősítés
1,7dBi
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés
forraszanyag
RF család / szabvány
általános ISM
Rögzítés módja
Felületszerelt
Frekvenciacsoport
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Max. magasság
0,350" (8,89mm)
Frekvencia (közép / sáv)
418MHz
Felhasználás
Riasztók, ISM, távirányító, biztonsági rendszerek
Frekvenciatartomány
393MHz ~ 443MHz