YFF18PH0J106MT00HE
DigiKey raktári szám
445-YFF18PH0J106MT00HETR-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-YFF18PH0J106MT00HECT-ND - Vágott szalag (CT)
445-YFF18PH0J106MT00HEDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
YFF18PH0J106MT00HE
Leírás
CAP FEEDTHRU 10UF 20% 6.3V 0603
Részletes leírás
10 µF Átvezető kondenzátor 6,3V 4 A 10mohm 0603 (1608 metrikus), 4 NYÁK kontaktus
EDA / CAD modellek
YFF18PH0J106MT00HE modellek
Kategória
Áram
4 A
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
10mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Beiktatási veszteség
40dB / 90kHz ~ 1,8GHz
Kapacitás
10 µF
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság
0,043" (1,10mm)
Névleges feszültség
6,3V