ASZKDV-32.768KHZ-L-T3
DigiKey raktári szám
535-ASZKDV-32.768KHZ-L-T3TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
535-ASZKDV-32.768KHZ-L-T3CT-ND - Vágott szalag (CT)
535-ASZKDV-32.768KHZ-L-T3DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ASZKDV-32.768KHZ-L-T3
Leírás
XTAL OSC XO 32.7680KHZ CMOS SMD
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
32.768 kHz XO (standard) CMOS Oszcillátor 1,6V ~ 5,5V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ASZKDV-32.768KHZ-L-T3 modellek
Kategória
Tápfeszültség
1,6V ~ 5,5V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±20ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Max. üzemi áram
1,8µA
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alaprezonátor
Tokozás
4-SMD, kivezetés nélküli
Típus
Gyártói tokozás
4-SMD (2x1,2)
Frekvencia
Méretek
0,079" H. x 0,047" Sz. (2,00mm x 1,20mm)
Funkció
Engedélyezés/letiltás
Max. magasság (beültetve)
0,028" (0,70mm)