MAF2520ASS600CT000
DigiKey raktári szám
445-175497-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-175497-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-175497-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MAF2520ASS600CT000
Leírás
FERRITE BEAD 60 OHM 1008 1LN
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
60 Ohms 1 Ferritgyöngy 1008 (2520 metrikus) 700mA 364mohm
Kategória
Névleges áram (max.)
700mA
Gyártó
TDK
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
364mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
1008 (2520 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Vonalak száma
1
Max. magasság
0,039" (1,00mm)
Impedancia / frekvencia
60 Ohms @ 1 MHz
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)