NFM18PC106D0J3L
DigiKey raktári szám
490-NFM18PC106D0J3LTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-NFM18PC106D0J3LCT-ND - Vágott szalag (CT)
490-NFM18PC106D0J3LDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NFM18PC106D0J3L
Leírás
CAP FEEDTHRU 10UF 20% 6.3V 0603
Részletes leírás
10 µF Átvezető kondenzátor 6,3V 4 A 20mohm 0603 (1608 metrikus), 3 NYÁK kontaktus
EDA / CAD modellek
NFM18PC106D0J3L modellek
Kategória
Névleges feszültség
6,3V
Áram
4 A
Sorozat
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
20mohm
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Kapacitás
10 µF
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság
0,053" (1,35mm)