B72500D0300H060
DigiKey raktári szám
495-3421-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
495-3421-1-ND - Vágott szalag (CT)
495-3421-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
B72500D0300H060
Leírás
VARISTOR 50V 0603
Részletes leírás
Varisztor 1 Áramkör Felületszerelt, MLCV 0603 (1608 metrikus)
EDA / CAD modellek
B72500D0300H060 modellek
Kategória
Varisztor feszültség (min.)
50 V
Kapacitás / frekvencia
15 pF @ 1 MHz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Max. DC feszültség
30 V