MICROSMD010F-2
DigiKey raktári szám
MICROSMD010F-2TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
MICROSMD010F-2CT-ND - Vágott szalag (CT)
MICROSMD010F-2DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MICROSMD010F-2
Leírás
PTC RESET FUSE 30V 100MA 1210
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 30V 100 mA Ih Felületszerelt 1210 (3225 metrikus), konkáv
EDA / CAD modellek
MICROSMD010F-2 modellek
Kategória
Kioldási idő
1 s
Gyártó
Littelfuse Inc.
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
2.1 Ohms
Sorozat
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
15 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Felületszerelt
Típus
Polimer formájú
Tokozás
1210 (3225 metrikus), konkáv
Max. feszültség
30V
Méretek
0,127" H. x 0,102" Sz. (3,22mm x 2,58mm)
Max. tartóáram (Ih)
100 mA
Vastagság (max.)
0,033" (0,85mm)
Kioldási áram (It)
250 mA
Tanúsítvány
CSA, TUV, UL
Max. áram
10 A