B72500D0150A060
DigiKey raktári szám
495-3412-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
495-3412-1-ND - Vágott szalag (CT)
495-3412-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
B72500D0150A060
Leírás
VARISTOR 22V 30A 0603
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
30 A Varisztor 1 Áramkör Felületszerelt, MLCV 0603 (1608 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
B72500D0150A060 modellek
Kategória
Lökőáram
30 A
Gyártó
TDK
Áramkörök száma
1
Sorozat
Kapacitás / frekvencia
160 pF @ 1 MHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt, MLCV
Max. DC feszültség
15 V
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Varisztor feszültség (min.)
22 V