MOV-14D220KTR megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Bourns Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
YAGEO
Raktáron: 368
YAGEO
Raktáron: 0
22 V 1 kA Varisztor 1 Áramkör Furatszerelt Tárcsa 14mm
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
MOV-14D220KTR
DigiKey raktári szám
MOV-14D220KTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MOV-14D220KTR
Leírás
VARISTOR 22V 1KA DISC 14MM
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
MOV-14D220KTR modellek
Kategória
Lökőáram
1 kA
Energia
5J
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Kapacitás / frekvencia
9100 pF @ 1 kHz
Max. AC feszültség
14 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Max. DC feszültség
18 V
Varisztor feszültség (min.)
20 V
Tokozás
Tárcsa 14mm
Varisztor feszültség (tip.)
22 V
Alap típusszám
Varisztor feszültség (max.)
24 V