B72207S0271K111
DigiKey raktári szám
495-5937-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
495-5937-1-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
B72207S0271K111
Leírás
VARISTOR 430V 1.2KA DISC 7MM
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
430 V 1.2 kA Varisztor 1 Áramkör Furatszerelt Tárcsa 7mm
Kategória
Varisztor feszültség (max.)
473 V
Gyártó
TDK
Lökőáram
1.2 kA
Sorozat
Energia
21J
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Áramkörök száma
1
Alkatrész státusza
Aktív
Kapacitás / frekvencia
110 pF @ 1 kHz
Max. AC feszültség
275 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C (TA)
Max. DC feszültség
350 V
Rögzítés módja
Furatszerelt
Varisztor feszültség (min.)
387 V
Tokozás
Tárcsa 7mm
Varisztor feszültség (tip.)
430 V