B72210S0271K101
DigiKey raktári szám
495-3786-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
B72210S0271K101
Leírás
VARISTOR 430V 2.5KA DISC 10MM
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
430 V 2.5 kA Varisztor 1 Áramkör Furatszerelt Tárcsa 10mm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
B72210S0271K101 modellek
Kategória
Varisztor feszültség (max.)
473 V
Gyártó
TDK
Lökőáram
2.5 kA
Sorozat
Energia
43J
Csomagolás
Ömlesztve
Áramkörök száma
1
Alkatrész státusza
Aktív
Kapacitás / frekvencia
220 pF @ 1 kHz
Max. AC feszültség
275 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C (TA)
Max. DC feszültség
350 V
Rögzítés módja
Furatszerelt
Varisztor feszültség (min.)
387 V
Tokozás
Tárcsa 10mm
Varisztor feszültség (tip.)
430 V