VDRS07H275BSE
DigiKey raktári szám
56-VDRS07H275BSE-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
VDRS07H275BSE
Leírás
VARISTOR 430V 1.2KA DISC 9MM
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
430 V 1.2 kA Varisztor 1 Áramkör Furatszerelt Tárcsa 9mm
Kategória
Varisztor feszültség (max.)
473 V
Gyártó
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Lökőáram
1.2 kA
Sorozat
Energia
36J
Csomagolás
Ömlesztve
Áramkörök száma
1
Alkatrész státusza
Aktív
Kapacitás / frekvencia
140 pF @ 1 kHz
Max. AC feszültség
275 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Max. DC feszültség
350 V
Rögzítés módja
Furatszerelt
Varisztor feszültség (min.)
387 V
Tokozás
Tárcsa 9mm
Varisztor feszültség (tip.)
430 V