VDRS07H275TSE
DigiKey raktári szám
BC3419TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BC3419CT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
VDRS07H275TSE
Leírás
VARISTOR 430V 1.2KA DISC 9MM
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
430 V 1.2 kA Varisztor 1 Áramkör Furatszerelt Tárcsa 9mm
Kategória
Varisztor feszültség (max.)
473 V
Lökőáram
1.2 kA
Sorozat
Energia
36J
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Kapacitás / frekvencia
140 pF @ 1 kHz
Max. AC feszültség
275 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Max. DC feszültség
350 V
Varisztor feszültség (min.)
387 V
Tokozás
Tárcsa 9mm
Varisztor feszültség (tip.)
430 V