ACM2520-601-2P-T002
DigiKey raktári szám
445-8930-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-8930-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-8930-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ACM2520-601-2P-T002
Leírás
CMC 300MA 2LN 600 OHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 600 Ohms @ 100 MHz 300mA DCR 450mohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ACM2520-601-2P-T002 modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
300mA
Gyártó
TDK
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
450mohm
Sorozat
Névleges DC feszültség
20V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Vonalak száma
2
Max. magasság
0,051" (1,30mm)
Impedancia / frekvencia
600 Ohms @ 100 MHz