BLM21PG221SN1D
DigiKey raktári szám
490-1054-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-1054-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-1054-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BLM21PG221SN1D
Leírás
FERRITE BEAD 220 OHM 0805 1LN
Gyártói standard átfutási idő
27 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
220 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 0805 (2012 metrikus) 2A 45mohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BLM21PG221SN1D modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
2A
Gyártó
Murata Electronics
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
45mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrő típusa
Tápvezeték
Max. magasság
0,041" (1,05mm)
Vonalak száma
1
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Impedancia / frekvencia
220 Ohms @ 100 MHz