MTLW-104-05-G-S-170
DigiKey raktári szám
MTLW-104-05-G-S-170-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MTLW-104-05-G-S-170
Leírás
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 4 position 0,100" (2,54mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MTLW-104-05-G-S-170 modellek
Kategória
Párosított érintkező hossza
0,170" (4,32mm)
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,105" (2,67mm)
Sorozat
Érintkező hossza összesen
0,335" (8,51mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Szigetelés magassága
0,060" (1,52mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező formája
négyzet
Csatlakozó típusa
Párosított érintkező bevonata
arany
Érintkező típusa
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
10,0µin (0,25µm)
Raszter (párosított rész)
Érintkező tüske bevonata
arany
Pozíciók száma
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Sorok száma
1
Szigetelés anyaga
folyadékkristályos polimer (LCP)
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Kialakítás
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Tokozás
Tokozás nélküli
Szigetelés színe
fekete
Rögzítés módja
Névleges áram (Amper)
5,2A érintkezőnként