ACM2012-361-2P-T002
DigiKey raktári szám
445-2210-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-2210-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-2210-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ACM2012-361-2P-T002
Leírás
CMC 220MA 2LN 360 OHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 360 Ohms @ 100 MHz 220mA DCR 500mohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ACM2012-361-2P-T002 modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
220mA
Gyártó
TDK
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
500mohm
Sorozat
Névleges DC feszültség
50V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrő típusa
Jelvezeték
Méretek
0,079" H. x 0,047" Sz. (2,00mm x 1,20mm)
Vonalak száma
2
Max. magasság
0,051" (1,30mm)
Impedancia / frekvencia
360 Ohms @ 100 MHz