ACT1210-510-2P-TL00
DigiKey raktári szám
445-172389-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-172389-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-172389-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ACT1210-510-2P-TL00
Leírás
CMC 51UH 200MA 2LN 2.6 KOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
51 µH @ 100 kHz 2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 2.6 kOhms @ 10 MHz 200mA DCR 700mohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ACT1210-510-2P-TL00 modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
200mA
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
700mohm
Sorozat
Névleges DC feszültség
80V
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Méretek
0,154" H. x 0,098" Sz. (3,90mm x 2,50mm)
Max. magasság
0,098" (2,50mm)
Impedancia / frekvencia
2.6 kOhms @ 10 MHz
Tokozás
vízszintes, 4 NYÁK kontaktus
Induktivitás / frekvencia
51 µH @ 100 kHz