RB070MM-30TR
DigiKey raktári szám
RB070MM-30TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
RB070MM-30CT-ND - Vágott szalag (CT)
RB070MM-30DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RB070MM-30TR
Leírás
DIODE SCHOTTKY 30V 1.5A PMDU
Részletes leírás
dióda 30 V 1,5A Felületszerelt PMDU
EDA / CAD modellek
RB070MM-30TR modellek
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
50 µA @ 30 V
Gyártói tokozás
PMDU
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
30 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
150°C (max.)
Vezetési áram (Io)
1,5A
Alap típusszám
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
490 mV @ 1.5 A