RWS300B24
RWS300B24
TDK Lambda RWS-B Series Power Supplies | Digi-Key Daily
RWS300B-24
DigiKey raktári szám
285-RWS300B-24-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RWS300B-24
Leírás
AC/DC CONVERTER 24V 300W
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 24V 85 ~ 265VAC Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RWS300B-24 modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
Gyrt.
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Szigetelési feszültség
3 kV
Csomagolás
Ömlesztve
Hatásfok
88%
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
zárt
Tulajdonságok
állítható kimenet, egyenáramú bemenet engedélyezett, univerzális bemenet
Kimenetek száma
1
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Bemeneti feszültség
85 ~ 265VAC
Méretek
6,70" H. x 4,02" Sz. x 1,61" M. (170,0mm x 102,0mm x 41,0mm)
Feszültség - 1. kimenet
24V
Tanúsítvány
CE
Áram - 1. kimenet
12.5 A